Yönetimcell Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.
Aidat Takip Sistemi Mobil Uygulaması Gizlilik İlkeleri

Yönetimcell, kişisel bilgilerinizi sizin haberiniz olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

Yönetimcell kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı esnasında ziyaretçinin izlediği, hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatistikler siz üyelerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Yönetimcell üye bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.)

Yönetimcell ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, Aidattakipsistemi.com sitesinden ödeme yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla Yönetimcell alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu bilgileri saklamak yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler Aidattakipsistemi.com ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında RapidSSL tarafından doğrulanmış 128bit SSL Şifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Yönetimcell İletişim Bilgileri

Telefon: 0.282 606 01 90
E-Posta: bilgi@yonetimcell.com.tr
Web: yonetimcell.com.tr